Produkte > CUI DEVICES > SJ2-35043A-SMT-TR
SJ2-35043A-SMT-TR
SJ2-35043A-SMT-TR CUI Devices
sj2_3504x_smt-1779059.pdf
Hersteller: CUI Devices
Phone Connectors 3.5mm gold terminal 4 conductor 0 switch
auf Bestellung 148 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ2-35043A-SMT-TR CUI Devices
Description: AUDIO JACK, 3.5 MM, RT, 4 CONDUC, Packaging: Cut Tape (CT), Features: Board Guide, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ2-35043A-SMT-TR SJ2-35043A-SMT-TR Hersteller : CUI Devices Description: AUDIO JACK, 3.5 MM, RT, 4 CONDUC
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone