Produkte > SAME SKY > SJ3-35052B
SJ3-35052B
SJ3-35052B Same Sky
sj3-3505x.pdf
Hersteller: Same Sky
Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 2 Conductors, 1 Switches
auf Bestellung 1986 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ3-35052B Same Sky
Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,, Packaging: Tray, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Single Switch, Signal Lines: Mono, Termination: Solder Eyelet(s), Insulation Color: Black, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ3-35052B SJ3-35052B Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj3-3505x.pdf Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
Packaging: Tray
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Single Switch
Signal Lines: Mono
Termination: Solder Eyelet(s)
Insulation Color: Black
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
auf Bestellung 1299 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
SJ3-35052B SJ3-35052B Hersteller : CUI Devices sj3_3505x-3473555.pdf Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 2 Conductors, 1 Switches