SJ3-35063A
SJ3-35063A Same Sky (Formerly CUI Devices)
sj3-3506x.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Insulation Color: Black
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
auf Bestellung 1412 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ3-35063A Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Insulation Color: Black, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ3-35063A SJ3-35063A Hersteller : Same Sky sj3_3506x.pdf Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 3 Conductors, 0 Switches
auf Bestellung 1145 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SJ3-35063A SJ3-35063A Hersteller : CUI Devices sj3_3506x-3473518.pdf Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 3 Conductors, 0 Switches