SJ3-35083D-TR
SJ3-35083D-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
sj3-3508x.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts
Internal Switch(s): Two Switches
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Insulation Color: Black
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ3-35083D-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts, Internal Switch(s): Two Switches, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Insulation Color: Black, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ3-35083D-TR SJ3-35083D-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj3-3508x.pdf Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Shielding: Unshielded
Termination: Solder
Insulation Color: Black
auf Bestellung 2674 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
SJ3-35083D-TR SJ3-35083D-TR Hersteller : Same Sky sj3-3508x.pdf Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 3 Conductors, 2 Switches
Mindestbestellmenge: 2
SJ3-35083D-TR SJ3-35083D-TR Hersteller : CUI Devices sj3_3508x-3473498.pdf Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 3 Conductors, 2 Switches