Produkte > 4D SYSTEMS > SK-144G2-AR
SK-144G2-AR
SK-144G2-AR 4D Systems
1696083708820.pdf
Hersteller: 4D Systems
uLCD-144G2-AR Display Starter Kit
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-144G2-AR 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 8-Bit, Viewing Area: 25.50mm W x 26.50mm H, Dot Pixels: 128 x 128, Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).
Weitere Produktangebote SK-144G2-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-144G2-AR SK-144G2-AR Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 261 Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 8-Bit
Viewing Area: 25.50mm W x 26.50mm H
Dot Pixels: 128 x 128
Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm)