Produkte > 4D SYSTEMS > SK-35DT-AR
SK-35DT-AR
SK-35DT-AR 4D Systems
1694524819708.pdf
Hersteller: 4D Systems
uLCD-35DT-AR TFT Module Starter Kit
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-35DT-AR 4D Systems
Description: KIT ULCD-35DT-AR USD4GB UUSB-PA5, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: TTL, Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H, Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote SK-35DT-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)