Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-4Discovery-35
SK-4Discovery-35 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Serial
Viewing Area: 48.40mm W x 72.90mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-4Discovery-35 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Serial, Viewing Area: 48.40mm W x 72.90mm H, Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote SK-4Discovery-35
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-4DISCOVERY-35 SK-4DISCOVERY-35 Hersteller : 4D Systems 1695569023672.pdf Starter Kit for 3.5" TFT LCD + Diablo16 + RS485 + Wall/Panel Mount Enclosure
Produkt ist nicht verfügbar
SK-4Discovery-35 SK-4Discovery-35 Hersteller : 4D Systems Display Development Tools Starter Kit for 3.5" TFT LCD + Diablo16 + RS485 + Wall/Panel Mount Enclosure