Produkte > 4D SYSTEMS > SK-96G2-AR
SK-96G2-AR
SK-96G2-AR 4D Systems
85
Hersteller: 4D Systems
Display Development Tools Starter Kit for uOLED-96G2-AR with 4GB Industrial microSD Card
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-96G2-AR 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96", Packaging: Box, Display Type: OLED - Passive Matrix, Backlight: Without Backlight, Interface: Serial, Viewing Area: 20.14mm W x 13.42mm H, Dot Pixels: 96 x 64, Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SK-96G2-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-96G2-AR SK-96G2-AR Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 85 Description: GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96"
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Backlight: Without Backlight
Interface: Serial
Viewing Area: 20.14mm W x 13.42mm H
Dot Pixels: 96 x 64
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)