Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-gen4-32DCT-CLB-AR
SK-gen4-32DCT-CLB-AR
SK-gen4-32DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
GEN4-ULCD-32D.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-32DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SK-gen4-32DCT-CLB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-32DCT-CLB-AR SK-GEN4-32DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems 1683143671862.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-32DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-32DCT-CLB-AR SK-gen4-32DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems GEN4-ULCD-32D.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-32DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor