Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-32DCT-CLB
SK-GEN4-32DCT-CLB
SK-GEN4-32DCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
gen4-IB.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-32DCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; Resolution: 240x320; 32kBRAM, Type of development kit: with display, Kit contents: 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; GEN4-PA; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C x3; serial; single-wire; SPI x3, Kind of display used: LCD TFT, Manufacturer series: GEN4, Display resolution: 240x320, Microcontroller: DIABLO16, Memory: 32kB RAM, Screen size: 3.2", Luminosity: 304cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm, Operating temperature: -15...65°C, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Related items: MOTG-AC1; MOTG-AC2, Connector pinout layout: 1x30, Kind of connector: FFC/FPC.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-32DCT-CLB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-32DCT-CLB SK-GEN4-32DCT-CLB Hersteller : 4D Systems 1683143671862.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-32DCT-CLB with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable
Produkt ist nicht verfügbar
SK-GEN4-32DCT-CLB SK-GEN4-32DCT-CLB Hersteller : 4D Systems gen4-IB.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-32DCT-CLB with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; Resolution: 240x320; 32kBRAM
Type of development kit: with display
Kit contents: 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; GEN4-PA; ribbon cable with adatper 5pin
Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C x3; serial; single-wire; SPI x3
Kind of display used: LCD TFT
Manufacturer series: GEN4
Display resolution: 240x320
Microcontroller: DIABLO16
Memory: 32kB RAM
Screen size: 3.2"
Luminosity: 304cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm
Operating temperature: -15...65°C