Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-32PT-AR
SK-GEN4-32PT-AR
SK-GEN4-32PT-AR 4D Systems Pty Ltd
gen4-IB.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, Parallel, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-32PT-AR 4D Systems Pty Ltd
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; Resolution: 240x320; uC: PICASO, Touchpad: resistance, Display features: microSD card reader, Microcontroller: PICASO, Connection: FFC/FPC, Kind of display used: LCD TFT, Related items: MOTG-AC3, Type of development kit: with display, Operating temperature: -15...65°C, Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm, Screen size: 3.2", Display resolution: 240x320, Luminosity: 257cd/m2, Memory: 14kB RAM, Connector pinout layout: 1x30, No. of colours: 65k, Kit contents: 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; GEN4-PA; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; single-wire; SPI.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-32PT-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-32PT-AR SK-GEN4-32PT-AR Hersteller : 4D Systems F0E1EAB5CD99DB63FF3185D22D5B684AD34357C24305034F2EBF088716841D12.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-32PT-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; Resolution: 240x320; uC: PICASO
Touchpad: resistance
Display features: microSD card reader
Microcontroller: PICASO
Connection: FFC/FPC
Kind of display used: LCD TFT
Related items: MOTG-AC3
Type of development kit: with display
Operating temperature: -15...65°C
Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm
Screen size: 3.2"
Display resolution: 240x320
Luminosity: 257cd/m2
Memory: 14kB RAM
Connector pinout layout: 1x30
No. of colours: 65k
Kit contents: 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; GEN4-PA; ribbon cable with adatper 5pin