SK-gen4-35D
SK-gen4-35D 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-35D-series
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 49.00mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-35D 4D Systems Pty Ltd
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 320x480, Type of development kit: with display, Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3, Kind of display used: LCD TFT, Display resolution: 320x480, Microcontroller: DIABLO16, Operating temperature: -20...70°C, Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH, Screen size: 3.5", Luminosity: 228cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm, Display features: smart, Dimensions: 101.1x56.6x5.8mm, Supply voltage: 5V DC, Manufacturer series: GEN4.
Weitere Produktangebote SK-gen4-35D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-35D SK-GEN4-35D Hersteller : 4D Systems 1697442235884.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-35D with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-35D SK-gen4-35D Hersteller : 4D Systems gen4-uLCD-35D_datasheet_R_1_3-1380121.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-35D with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-35D Hersteller : 4D Systems gen4-uLCD-35D-series Category: Development kits - others
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 320x480
Type of development kit: with display
Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin
Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3
Kind of display used: LCD TFT
Display resolution: 320x480
Microcontroller: DIABLO16
Operating temperature: -20...70°C
Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH
Screen size: 3.5"
Luminosity: 228cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm
Display features: smart
Dimensions: 101.1x56.6x5.8mm
Supply voltage: 5V DC