Produkte > 4D SYSTEMS > SK-gen4-35DCT-CLB-AR
SK-gen4-35DCT-CLB-AR
SK-gen4-35DCT-CLB-AR 4D Systems
gen4-uLCD-35D-series
Hersteller: 4D Systems
Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-35DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-35DCT-CLB-AR 4D Systems
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 320x480, Dimensions: 104.2x72.1x7.8mm, Supply voltage: 5V DC, Touchpad: capacitive, Display features: smart, Microcontroller: DIABLO16, Manufacturer series: GEN4, Kind of display used: LCD TFT, Type of development kit: with display, Operating temperature: -20...70°C, Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm, Screen size: 3.5", Display resolution: 320x480, Luminosity: 216cd/m2, Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-gen4-35DCT-CLB-AR SK-gen4-35DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-35D-series Description: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 49.00mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SK-GEN4-35DCT-CLB-AR SK-GEN4-35DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems 1697442235884.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-35DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-35DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems GEN4-ULCD-35D.pdf Category: Development kits - others
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 320x480
Dimensions: 104.2x72.1x7.8mm
Supply voltage: 5V DC
Touchpad: capacitive
Display features: smart
Microcontroller: DIABLO16
Manufacturer series: GEN4
Kind of display used: LCD TFT
Type of development kit: with display
Operating temperature: -20...70°C
Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm
Screen size: 3.5"
Display resolution: 320x480
Luminosity: 216cd/m2
Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin