Produkte > 4D SYSTEMS > SK-gen4-35DCT-CLB
SK-gen4-35DCT-CLB
SK-gen4-35DCT-CLB 4D Systems
gen4_uLCD_35D_Series_Datasheet_R_1_11-1627311.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-35DCT-CLB with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-35DCT-CLB 4D Systems
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 320x480, Type of development kit: with display, Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3, Kind of display used: LCD TFT, Display resolution: 320x480, Microcontroller: DIABLO16, Operating temperature: -20...70°C, Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH, Screen size: 3.5", Touchpad: capacitive, Luminosity: 216cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm, Display features: smart, Dimensions: 104.2x72.1x7.8mm, Supply voltage: 5V DC, Manufacturer series: GEN4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-gen4-35DCT-CLB SK-gen4-35DCT-CLB Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-IB.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 49.00mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SK-GEN4-35DCT-CLB SK-GEN4-35DCT-CLB Hersteller : 4D Systems 1697442235884.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-35DCT-CLB with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-35DCT-CLB Hersteller : 4D Systems GEN4-ULCD-35D.pdf Category: Development kits - others
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 320x480
Type of development kit: with display
Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin
Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3
Microcontroller: DIABLO16
Operating temperature: -20...70°C
Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH
Screen size: 3.5"
Touchpad: capacitive
Luminosity: 216cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm
Display features: smart
Dimensions: 104.2x72.1x7.8mm
Supply voltage: 5V DC