Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-gen4-43DCT-CLB-AR
SK-gen4-43DCT-CLB-AR
SK-gen4-43DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-43D_Series_Datasheet_R_1_14.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Backlight: LED - White
Interface: I²C, SPI, TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-43DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
Weitere Produktangebote SK-gen4-43DCT-CLB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-43DCT-CLB-AR SK-GEN4-43DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems gen4-ulcd-43d_datasheet_r_1_13.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-43DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-43DCT-CLB-AR SK-gen4-43DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems gen4_uLCD_43D_Series_Datasheet_R_1_14-1627260.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-43DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 32kBRAM,192kBFLASH; 475cd/m2; FFC/FPC
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Kind of connector: FFC/FPC
Kind of display used: LCD TFT
Display resolution: 480x272
Microcontroller: DIABLO16
Operating temperature: -10...60°C
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Screen size: 4.3"
Touchpad: capacitive
Luminosity: 475cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Display features: microSD card reader; pulse output; PWM output; quadrature input
Connector pinout layout: 1x30
Dimensions: 123x84.5x8.4mm
Operating current: 0.315A