Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR
SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR
SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 480x272, Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH, Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3, Supply voltage: 5V DC, Manufacturer series: GEN4, Dimensions: 123x84.5x8.4mm, Kind of display used: LCD TFT, Display features: smart, Type of development kit: with display, Operating temperature: -20...70°C, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Screen size: 4.3", Display resolution: 480x272, Luminosity: 880cd/m2, No. of colours: 65k, Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Touchpad: capacitive, Microcontroller: DIABLO16.
Weitere Produktangebote SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-43DCT-CLB-SB-AR SK-GEN4-43DCT-CLB-SB-AR Hersteller : 4D Systems gen4-ulcd-43d_datasheet_r_1_13.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR Hersteller : 4D Systems gen4_uLCD_43D_Series_Datasheet_R_1_14-1627260.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-43DCT-CLB-SB-AR Hersteller : 4D Systems 61 Category: Development kits - others
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 480x272
Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH
Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3
Supply voltage: 5V DC
Manufacturer series: GEN4
Dimensions: 123x84.5x8.4mm
Kind of display used: LCD TFT
Display features: smart
Type of development kit: with display
Operating temperature: -20...70°C
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Screen size: 4.3"
Display resolution: 480x272
Luminosity: 880cd/m2
No. of colours: 65k
Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin