Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-43DCT-SB-AR
SK-GEN4-43DCT-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: STARTER KIT FOR GEN4-ULCD-43DCT-
Packaging: Box
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-43DCT-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
Weitere Produktangebote SK-GEN4-43DCT-SB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-43DCT-SB-AR SK-GEN4-43DCT-SB-AR Hersteller : 4D Systems gen4_uLCD_43D_Series_Datasheet_R_1_14-1627260.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-43DCT-SB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-GEN4-43DCT-SB-AR Hersteller : 4D Systems GEN4-ULCD-43D.pdf Category: Development kits - others
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 32kBRAM,192kBFLASH; uC: DIABLO16
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Connection: FFC/FPC
Supply voltage: 4...5.5V DC
Dimensions: 127.6x69.3x8.1mm
Kind of display used: LCD TFT
Display features: microSD card reader; pulse output; PWM output; quadrature input
Type of display: TFT
Operating temperature: -10...60°C
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Screen size: 4.3"