Produkte > 4D SYSTEMS > SK-GEN4-43DCT
SK-GEN4-43DCT
SK-GEN4-43DCT 4D Systems
gen4_uLCD_43D_Series_Datasheet_R_1_14-1627260.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-43DCT with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-43DCT 4D Systems
Description: STARTER KIT FOR GEN4-ULCD-43DCT, Packaging: Box, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: DIABLO16, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-43DCT Hersteller : 4D Systems Pty Ltd Description: STARTER KIT FOR GEN4-ULCD-43DCT
Packaging: Box
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: DIABLO16
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)