Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-50D-PI
SK-GEN4-50D-PI
SK-GEN4-50D-PI 4D Systems Pty Ltd
109
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-50D-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-50D-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-50D-PI SK-GEN4-50D-PI Hersteller : 4D Systems 109 Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-50D-PI with 4D Serial Pi Adaptor, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor