Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-gen4-50DCT-CLB-AR
SK-gen4-50DCT-CLB-AR
SK-gen4-50DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
109
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-50DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 800x480, Dimensions: 140.7x93.8x8.2mm, Supply voltage: 5V DC, Touchpad: capacitive, Display features: smart, Microcontroller: DIABLO16, Manufacturer series: GEN4, Kind of display used: LCD TFT, Type of development kit: with display, Operating temperature: -20...70°C, Window dimensions (H x W): 108x64.8mm, Screen size: 5", Display resolution: 800x480, Luminosity: 475cd/m2, Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3.
Weitere Produktangebote SK-gen4-50DCT-CLB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-50DCT-CLB-AR SK-GEN4-50DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems gen4-ulcd-50d_datasheet_r_1_13.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-50DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-50DCT-CLB-AR SK-gen4-50DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems gen4_uLCD_50D_Series_Datasheet_R_1_14-1627314.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-50DCT-CLB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-50DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems GEN4-ULCD-50D.pdf Category: Development kits - others
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 800x480
Dimensions: 140.7x93.8x8.2mm
Supply voltage: 5V DC
Touchpad: capacitive
Display features: smart
Microcontroller: DIABLO16
Manufacturer series: GEN4
Kind of display used: LCD TFT
Type of development kit: with display
Operating temperature: -20...70°C
Window dimensions (H x W): 108x64.8mm
Screen size: 5"
Display resolution: 800x480
Luminosity: 475cd/m2
Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin