Produkte > 4D SYSTEMS > SK-GEN4-50DT
SK-GEN4-50DT
SK-GEN4-50DT 4D Systems
gen4_uLCD_50D_Series_Datasheet_R_1_14-1627314.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-50DT
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-50DT 4D Systems
Description: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I²C, SPI, TTL, Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-50DT SK-GEN4-50DT Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-50D_Series_Datasheet_R_1_14.pdf Description: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I²C, SPI, TTL
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)