Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-gen4-70DCT-CLB-SB-AR
SK-gen4-70DCT-CLB-SB-AR
SK-gen4-70DCT-CLB-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-70DCT-CLB-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
Category: Development kits - others, Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 800x480, Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH, Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3, Supply voltage: 5V DC, Manufacturer series: GEN4, Dimensions: 190.1x121.9x8.2mm, Kind of display used: LCD TFT, Display features: smart, Type of development kit: with display, Operating temperature: -20...70°C, Window dimensions (H x W): 153.84x85.63mm, Screen size: 7", Display resolution: 800x480, Luminosity: 758cd/m2, No. of colours: 65k, Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Touchpad: capacitive, Microcontroller: DIABLO16.
Weitere Produktangebote SK-gen4-70DCT-CLB-SB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-70DCT-CLB-SB-AR SK-GEN4-70DCT-CLB-SB-AR Hersteller : 4D Systems 1696083728215.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-70DCT-CLB-SB-AR SK-gen4-70DCT-CLB-SB-AR Hersteller : 4D Systems gen4_uLCD_70D_Series_Datasheet_R_1_14-1627264.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Dev.kit: with display; LCD TFT; GEN4; 5VDC; Resolution: 800x480
Memory: 32kB SRAM; 192kB FLASH
Interface: GPIO; I2C x3; SPI x3
Supply voltage: 5V DC
Manufacturer series: GEN4
Dimensions: 190.1x121.9x8.2mm
Kind of display used: LCD TFT
Display features: smart
Type of development kit: with display
Operating temperature: -20...70°C
Window dimensions (H x W): 153.84x85.63mm
Screen size: 7"
Display resolution: 800x480
Luminosity: 758cd/m2
No. of colours: 65k
Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; adapter Arduino Shield II; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin