Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-gen4-70DCT-CLB-SB-PI
SK-gen4-70DCT-CLB-SB-PI
SK-gen4-70DCT-CLB-SB-PI 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-70D-series
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-gen4-70DCT-CLB-SB-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SK-gen4-70DCT-CLB-SB-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-70DCT-CLB-SB-PI SK-GEN4-70DCT-CLB-SB-PI Hersteller : 4D Systems 1696083728215.pdf Starter Kit for gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB-PI with 4D Serial Pi Adaptor, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
Produkt ist nicht verfügbar
SK-gen4-70DCT-CLB-SB-PI SK-gen4-70DCT-CLB-SB-PI Hersteller : 4D Systems gen4-uLCD-70D-series Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB-PI with 4D Serial Pi Adaptor, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor