Produkte > 4D SYSTEMS > SK-PIXXILCD-25P4-CTP
SK-PIXXILCD-25P4-CTP
SK-PIXXILCD-25P4-CTP 4D Systems
pixxiLCD-25P4.pdf
Hersteller: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 2.5"; 240x240; 30kBRAM; Interface: GPIO,I2C-Master
Memory: 30kB RAM
Interface: GPIO; I2C - Master
Connection: SD; ZIF FFC
Operating temperature: -20...70°C
Kit contents: 4D-UPA; 30pin FFC cable; adapter; display module; GEN4-IB; microSD card; USD-4GB-I
Window dimensions (H x W): 43.2x43.2mm
Body dimensions: 61x51.35x6.96mm
Operating current: 0.14A
Screen size: 2.5"
Supply voltage: 5V
Connector pinout layout: 1x15
Display resolution: 240x240
Luminosity: 280cd/m2
No. of colours: 65k
Flash memory organisation: 32kB
Microcontroller: PIXXI-44
Touchpad: capacitive
Kind of display: graphical
Type of display: TFT
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-PIXXILCD-25P4-CTP 4D Systems
Packaging: Box
Function: LCD Touchscreen 2.5"
Type: Display
Contents: Board(s), Cable(s), Accessories
Utilized IC / Part: PIXXI-44
Part Status: Active
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SK-PIXXILCD-25P4-CTP SK-PIXXILCD-25P4-CTP Hersteller : 4D Systems Display Development Tools Starter Kit for pixxiLCD-25P4-CTP - 2.6" PIXXI-44 INTELLIGENT LCD WITH CAPACITIVE TOUCH - SQUARE - IPS Display
auf Bestellung 13 Stücke:
SK-PIXXILCD-25P4-CTP SK-PIXXILCD-25P4-CTP Hersteller : 4D SYSTEMS 777 Description: 4D SYSTEMS - SK-PIXXILCD-25P4-CTP - Starter-Kit, PIXXI-44, 2.5", Anzeige, Grafik-Controller
tariffCode: 85312095
Prozessorkern: PIXXI-44
Prozessorhersteller: 4D Systems
Lieferumfang des Kits: pixxiLCD-25P4-CTP, Gen4-IB, 4D-UPA, FFC-Kabel, 150mm langes, 5-poliges Überbrückungskabel Buchse/Buchse mit Adapter Stecker/Stecker, µSD-Karte mit 4GB