Produkte > CORNELL DUBILIER > SK100M100ST
SK100M100ST
SK100M100ST Cornell Dubilier
sk.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 10.62 Ohm 0.075A 2000h 85°C Standard
auf Bestellung 7900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 297
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK100M100ST Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 10.62Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK100M100ST SK100M100ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 10.62 Ohm 0.075A 2000h 85°C Standard
auf Bestellung 7900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 187
SK100M100ST SK100M100ST Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 100V
Mindestbestellmenge: 3
SK100M100ST SK100M100ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.62Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 100 V
Mindestbestellmenge: 17
SK100M100ST SK100M100ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 100V
Mindestbestellmenge: 3
SK100M100ST SK100M100ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 100V