SK100M160ST
SK100M160ST Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
SK.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 160V
auf Bestellung 7777 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK100M160ST Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 19.9Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 160 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK100M160ST SK100M160ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 160V
auf Bestellung 7636 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SK100M160ST SK100M160ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 160V
SK100M160ST SK100M160ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 10uF 160V 20% (8 X 11mm) Radial 3.5mm 19.9 Ohm 65mA 2000h 85°C Standard
Produkt ist nicht verfügbar
SK100M160ST SK100M160ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 19.9Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 160 V