SK100M450ST
SK100M450ST Cornell Dubilier Knowles
SK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26.54Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK100M450ST Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26.54Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK100M450ST SK100M450ST Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 450V
auf Bestellung 156 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SK100M450ST SK100M450ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 450V
auf Bestellung 159 Stücke:
SK100M450ST Hersteller : Knowles Corporation SK.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; 21x13mm; Pitch: 5mm
Operating temperature: -25...85°C
Manufacturer series: SK
Capacitance: 10µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 13mm
Body dimensions: 21x13mm
Height: 21mm
Operating current: 75mA
Operating voltage: 450V DC
Tolerance: ±20%
ESR value: 26.54Ω
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
auf Bestellung 6850 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
SK100M450ST SK100M450ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 10uF 450V 20% (13 X 21mm) Radial 5mm 26.54 Ohm 0.075A 2000h 85°C Standard
Produkt ist nicht verfügbar
SK100M450ST SK100M450ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 450V