SK1010-TP Micro Commercial Components
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK1010-TP Micro Commercial Components
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: DO-214AB (HSMC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 100 V.
Weitere Produktangebote SK1010-TP
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
SK1010-TP | Hersteller : Micro Commercial Co |
Produkt ist nicht verfügbar |
| SK1010-TP | Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) |
Schottky Diodes & Rectifiers DIODE SCHOTTKY 100V 10A DO214AB |