Produkte > CORNELL DUBILIER > SK101M350ST
SK101M350ST
SK101M350ST Cornell Dubilier
sk.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 100uF 350V 20% (18 X 36mm) Radial 7.5mm 2.65 Ohm 0.36A 2000h 85°C Standard
auf Bestellung 1698 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK101M350ST Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.65Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.496" (38.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 350 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK101M350ST SK101M350ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 350V 20% (18 X 36mm) Radial 7.5mm 2.65 Ohm 0.36A 2000h 85°C Standard
auf Bestellung 1698 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
SK101M350ST SK101M350ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.65Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.496" (38.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 350 V
Produkt ist nicht verfügbar
SK101M350ST SK101M350ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100uF 350V
Produkt ist nicht verfügbar
SK101M350ST SK101M350ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100uF 350V