Produkte > TRIPP LITE > SK120USB
SK120USB
SK120USB Tripp Lite
sk120usb.pdf
Hersteller: Tripp Lite
PDU Outlet Strip 2.1A
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK120USB Tripp Lite
Description: TRAVEL SURGE 3 OUT USB CHARGER, Packaging: Bulk, Features: USB Charge Port(s), Voltage - Input: 120V, AC Outlets: 3, Type: Outlet Strip, Surge Protector, Energy: 540J, Connector - AC Input: NEMA 5-15P, Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Approval Agency: UL, Current - Max: 15A, Housing Material: Plastic, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK120USB SK120USB Hersteller : Tripp Lite sk120usb.pdf PDU Outlet Strip 2.1A
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
SK120USB SK120USB Hersteller : Tripp Lite sk120usb.pdf Description: TRAVEL SURGE 3 OUT USB CHARGER
Packaging: Bulk
Features: USB Charge Port(s)
Voltage - Input: 120V
AC Outlets: 3
Type: Outlet Strip, Surge Protector
Energy: 540J
Connector - AC Input: NEMA 5-15P
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Approval Agency: UL
Current - Max: 15A