Produkte > NKK SWITCHES > SK12BDW01
SK12BDW01
SK12BDW01 NKK Switches
SK_12mmBushingMount-1663536.pdf
Hersteller: NKK Switches
Keylock Switches SPDT ON-NONE-ON LOCK
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK12BDW01 NKK Switches
Description: SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V, Packaging: Box, Features: Epoxy Sealed Terminals, Current Rating (Amps): 3A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Flat Key, Angle of Throw: 90°, Key Removable Positions: 1 only, Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia, Contact Material: Silver (Ag), Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Number of Positions: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK12BDW01 SK12BDW01 Hersteller : NKK Switches SK_12mmBushingMount.pdf Description: SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V
Packaging: Box
Features: Epoxy Sealed Terminals
Current Rating (Amps): 3A (AC)
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Key Removable Positions: 1 only
Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Number of Positions: 2
auf Bestellung 207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SK12BDW01 SK12BDW01 Hersteller : NKK Switches 4530538292062792keylock_sk_lm.pdf Switch Key Lock ON None ON SPDT 90° Flat Key 3A 125VAC Solder Lug 30000Cycles Panel Mount
Produkt ist nicht verfügbar