Produkte > CORNELL DUBILIER > SK220M050ST
SK220M050ST
SK220M050ST Cornell Dubilier
sk.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 6.03 Ohm 0.1A 2000h 85°C Standard
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK220M050ST Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 6.03Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK220M050ST SK220M050ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 50V
auf Bestellung 9345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SK220M050ST SK220M050ST Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 50V
Mindestbestellmenge: 4
SK220M050ST SK220M050ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.03Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Mindestbestellmenge: 18
SK220M050ST SK220M050ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 50V
Mindestbestellmenge: 3
SK220M050ST SK220M050ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 6.03 Ohm 0.1A 2000h 85°C Standard