SK221M016ST
SK221M016ST Knowles / Illinois Capacitor
SK.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 16V
auf Bestellung 7954 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK221M016ST Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 970mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK221M016ST SK221M016ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 16V
auf Bestellung 8143 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SK221M016ST SK221M016ST Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 16V
Mindestbestellmenge: 3
SK221M016ST SK221M016ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 970mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 13
SK221M016ST SK221M016ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.97 Ohm 0.32A 2000h 85°C Standard