Produkte > CORNELL DUBILIER > SK221M035ST
SK221M035ST
SK221M035ST Cornell Dubilier
sk.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (10 X 13mm) Radial 5mm 0.72 Ohm 0.37A 2000h 85°C Standard
auf Bestellung 4775 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 168
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK221M035ST Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 720mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK221M035ST SK221M035ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 720mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 8163 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
SK221M035ST SK221M035ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (10 X 13mm) Radial 5mm 0.72 Ohm 0.37A 2000h 85°C Standard
Mindestbestellmenge: 200
SK221M035ST SK221M035ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 35V
Mindestbestellmenge: 2
SK221M035ST SK221M035ST Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 35V
Mindestbestellmenge: 2
SK221M035ST SK221M035ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 35V
auf Bestellung 680 Stücke:
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 49
SK221M035ST Hersteller : Knowles Corporation SK.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 35VDC; 13x10mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 220µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: 13x10mm
Height: 13mm
Operating current: 0.37A
ESR value: 720mΩ
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Manufacturer series: SK
auf Bestellung 567 Stücke:
Mindestbestellmenge: 35