SK222M016ST
SK222M016ST Cornell Dubilier - CDE
SK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 16V
auf Bestellung 7142 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK222M016ST Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK222M016ST SK222M016ST Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 16V
auf Bestellung 7042 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SK222M016ST SK222M016ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 16V
SK222M016ST SK222M016ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 5
SK222M016ST SK222M016ST Hersteller : Cornell Dubilier sk.pdf Cap Aluminum Lytic 2200uF 16V 20% (13 X 21mm) Radial 5mm 0.14 Ohm 1.35A 2000h 85°C Standard