SK4R7M050ST
SK4R7M050ST Cornell Dubilier Knowles
SK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 28.23Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 8396 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK4R7M050ST Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 28.23Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote SK4R7M050ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK4R7M050ST SK4R7M050ST Hersteller : CDE MALLORY CDUB-S-A0010549317-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CDE MALLORY - SK4R7M050ST - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 4.7UF, 50V, 20%, RADIAL
tariffCode: 85322200
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 1841 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
SK4R7M050ST SK4R7M050ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0008060970_1-2540154.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4.7uF 50V