Produkte > SKA > SKA471M025
SKA471M025
SKA.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 525 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKA471M025
Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.827" L (10.00mm x 21.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 470mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 480 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 528 mA @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote SKA471M025
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SKA471M025 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SKA.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.827" L (10.00mm x 21.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 470mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 480 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 528 mA @ 1 kHz