SKY65728-11 Skyworks Solutions, Inc.
SKY65728_11_205455A_PS-1652265.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
RF Front End GPS LNA Pre-Filter & LNA
auf Bestellung 59 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKY65728-11 Skyworks Solutions, Inc.
Description: GPS LNA PRE-FILTER & LNA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 9-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Function: Amplifier, RF Type: GPS, Secondary Attributes: 1.1V ~ 2.85V Supply, Supplier Device Package: 9-MCM (1.6x1.6).
Weitere Produktangebote SKY65728-11
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 9-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Function: Amplifier
RF Type: GPS
Secondary Attributes: 1.1V ~ 2.85V Supply
Supplier Device Package: 9-MCM (1.6x1.6)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 9-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Function: Amplifier
RF Type: GPS