Produkte > SKY > SKY72300-21
SKY72300-21
SKY72300-21.pdf
Hersteller: SKY
01+ SOP
auf Bestellung 1088 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKY72300-21 SKY
Description: IC FRACT N SYNTH 28TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: Clock, Crystal, Frequency - Max: 2.1GHz, Type: Fractional N Synthesizer, Input: Clock, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.3V, Ratio - Input:Output: 2:2, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 28-TSSOP-EP, PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SKY72300-21
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clock, Crystal
Frequency - Max: 2.1GHz
Type: Fractional N Synthesizer
Input: Clock, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.3V