SKYA21003
SKYA21003 Skyworks Solutions Inc.
SKYA21003_202938M.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 12QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-UFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insertion Loss: 0.35dB
Frequency Range: 100MHz ~ 6GHz
Topology: Reflective
P1dB: 38.5dBm
Test Frequency: 6GHz
Isolation: 42dB
Supplier Device Package: 12-QFN (2x2)
IIP3: 70dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 71000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKYA21003 Skyworks Solutions Inc.
Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 12QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-UFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Insertion Loss: 0.35dB, Frequency Range: 100MHz ~ 6GHz, Topology: Reflective, P1dB: 38.5dBm, Test Frequency: 6GHz, Isolation: 42dB, Supplier Device Package: 12-QFN (2x2), IIP3: 70dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SKYA21003 SKYA21003 Hersteller : Skyworks Solutions Inc. SKYA21003_202938M.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 12QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Insertion Loss: 0.35dB
Frequency Range: 100MHz ~ 6GHz
Topology: Reflective
P1dB: 38.5dBm
Test Frequency: 6GHz
Isolation: 42dB
IIP3: 70dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 74096 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
SKYA21003 Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. SKYA21003_202938M.pdf RF Switch ICs SPDT 1- 6 GHz SOI in a 2x2 QFN SWITCH
Mindestbestellmenge: 2
SKYA21003 Hersteller : Skyworks Solutions skya21003_202938k.pdf RF Switch SP2T 100MHz to 8.5GHz 15dB 12-Pin QFN EP T/R Automotive AEC-Q100