Produkte > AMETHERM > SL08 10002-A
SL08 10002-A
SL08 10002-A Ametherm
SL0810002-1128622.pdf
Hersteller: Ametherm
Inrush Current Limiters 10OHM 2A 8MM KINK INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 339 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL08 10002-A Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 10Ω; ±20%; THT; Pitch: 5mm; Ø8x5mm, Type of sensor: NTC thermistor, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm, Body dimensions: Ø8x5mm, Maximum current: 2A, Resistance: 10Ω, Tolerance: ±20%.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL08 10002-A SL08 10002-A Hersteller : Ametherm SL0810002.pdf Description: ICL 10 OHM 20% 2A 8MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Diameter: 0.315" (8.00mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Approval Agency: CSA
Current - Steady State Max: 2 A
R @ 25°C: 10 Ohms
R @ Current: 300 mOhms
auf Bestellung 18195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
SL0810002A SL0810002A Hersteller : Vishay / Ametherm Inrush Current Limiters 10OHM 2A 8MM KINK INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 395 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SL08 10002-A
Produktcode: 183693
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
SL0810002.pdf Passive Bauelemente > Varistoren
Produkt ist nicht verfügbar
SL0810002A Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 10Ω; ±20%; THT; Pitch: 5mm; Ø8x5mm
Type of sensor: NTC thermistor
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Body dimensions: Ø8x5mm
Maximum current: 2A
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±20%