SL085R003 Vishay / Ametherm
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL085R003 Vishay / Ametherm
Description: ICL 5 OHM 20% 3A 8MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.315" (8.00mm), Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Approval Agency: CSA, Current - Steady State Max: 3 A, R @ 25°C: 5 Ohms, R @ Current: 180 MOhms.
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SL08 5R003 | Hersteller : Ametherm |
Inrush Current Limiters 8mm 5ohms 3A INRSH CURR LIMITER |
auf Bestellung 1123 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |