SL1020002
SL1020002 Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 20R 15% 2A 10MM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL1020002 Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 20Ω; ±15%; THT; Pitch: 5.11mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 20Ω, Mounting: THT, Tolerance: ±15%, Terminal pitch: 5.11mm, Maximum current: 2A.
Weitere Produktangebote SL1020002
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL1020002 Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 20Ω; ±15%; THT; Pitch: 5.11mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 20Ω
Mounting: THT
Tolerance: ±15%
Terminal pitch: 5.11mm
Maximum current: 2A