SL1050001
SL1050001 Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters 10mm 50ohms 1A INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 1210 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL1050001 Vishay / Ametherm
Description: ICL 50 OHM 25% 1.1A 10MM, Tolerance: ±25%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.394" (10.00mm), Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Approval Agency: UR, Current - Steady State Max: 1.1 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 50 Ohms, R @ Current: 950 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL10 50001 SL10 50001 Hersteller : Ametherm SL1050001.pdf Description: ICL 50 OHM 25% 1.1A 10MM
Tolerance: ±25%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.394" (10.00mm)
Lead Spacing: 0.201" (5.10mm)
Approval Agency: UR
Current - Steady State Max: 1.1 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 50 Ohms
R @ Current: 950 mOhms
auf Bestellung 679 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
SL10 50001 SL10 50001 Hersteller : Ametherm SL1050001-276043.pdf Inrush Current Limiters 10mm 50ohms 1A INRSH CURR LIMITER