SL1212004A
SL1212004A Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 5 OHM 20% 7A 15MM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL1212004A Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 12Ω; THT, Mounting: THT, Type of sensor: NTC thermistor, Maximum current: 4A, Resistance: 12Ω.
Weitere Produktangebote SL1212004A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL1212004A Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 12Ω; THT
Mounting: THT
Type of sensor: NTC thermistor
Maximum current: 4A
Resistance: 12Ω