Technische Details SL1212102 Ametherm
Description: ICL 120 OHM 20% 2A 12MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Diameter: 0.472" (12.00mm), Lead Spacing: 0.307" (7.80mm), Approval Agency: UR, Current - Steady State Max: 2 A, R @ 25°C: 120 Ohms, R @ Current: 2.34 Ohms.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SL12 12102 | Hersteller : Ametherm |
Inrush Current Limiters 12mm 120ohms 2A INRSH CURR LIMITER |
auf Bestellung 161 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 384 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SL1212102 | Hersteller : Vishay / Ametherm | Inrush Current Limiters 12mm 120ohms 2A INRSH CURR LIMITER |