SL1220002
SL1220002 Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 20 OHM 20% 2A 12MM
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL1220002 Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 20Ω; ±20%; THT; Pitch: 7.8mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 20Ω, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 7.8mm, Maximum current: 2A.
Weitere Produktangebote SL1220002
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL1220002 Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 20Ω; ±20%; THT; Pitch: 7.8mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 20Ω
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 7.8mm
Maximum current: 2A