SL1222101AT Vishay / Ametherm
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL1222101AT Vishay / Ametherm
Description: ICL 220 OHM 20% 1A 12MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Diameter: 0.472" (12.00mm), Lead Spacing: 0.307" (7.80mm), Approval Agency: UR, Current - Steady State Max: 1 A, R @ 25°C: 220 Ohms, R @ Current: 4.2 Ohms.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SL12-22101-AT | Hersteller : Ametherm |
Inrush Current Limiters |
auf Bestellung 134 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |