SL122R507
SL122R507 Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 2.2 OHM 20% 7A 15MM
auf Bestellung 158 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL122R507 Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 2.5Ω; ±25%; THT; Pitch: 7.8mm, Mounting: THT, Terminal pitch: 7.8mm, Resistance: 2.5Ω, Maximum current: 7A, Tolerance: ±25%, Type of sensor: NTC thermistor.
Weitere Produktangebote SL122R507
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL122R507 Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 2.5Ω; ±25%; THT; Pitch: 7.8mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.8mm
Resistance: 2.5Ω
Maximum current: 7A
Tolerance: ±25%