SL125R004 Vishay / Ametherm
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL125R004 Vishay / Ametherm
Description: ICL 5 OHM 20% 4A 13MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.512" (13.00mm), Lead Spacing: 0.307" (7.80mm), Approval Agency: UR, Current - Steady State Max: 4 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 5 Ohms, R @ Current: 70 mOhms.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SL12 5R004 | Hersteller : Ametherm |
Inrush Current Limiters 12mm 5ohms 4A INRSH CURR LIMITER |
auf Bestellung 132 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |